Doména je na prodej. V případě zájmů se ozvěte na Kontakt nebo info@smworks.cz


Hledej Nářadí - mějte nářadí stále po ruce

klientská zóna: Přihlásit se | Registrovat
zajímavosti, aktuality...
Stavební lasery jsou stále více v oblibě a bez nich si již nedokáže svojí práci představit stále větší počet řemeslníků. Jejich používání je velmi snadné a eliminuje chyby, vzniklé při zaměřování. DeWalt má o stavebních laserech pěkně zpracované VIDEO.
jak inzerovat?
Podnikáte-li v oboru, nejdříve se u nás registrujte....
Na stránku:


Sponzorované odkazyLogo
Jaroslav Mařík - JAMA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment nářadí, strojů a nástrojů jak pro kutily, tak i pro profesionály, dále pak spotřební materiál, kotevní techniku, spojovací materiál, brusivo apod. Tento sortiment lze na přání a požadavky zákazníka přizpůsobovat dle dohody. Součástí nabídky firmy je i půjčovna nářadí, poradenské služby, sběrná služba záručních oprav a vlastní pozáruční servis elektrického ručního nářadí firem BOSCH, DREMEL, FLEX, NAREX, MAKITA, METABO, PROTOOL, SKIL.

Lokalita: Tábor

Logo
KRÄNZLE, spol. s r. o. (Chotoviny)

Zastoupení Kränzle a Columbus v ČR. Prodáváme profesionální zametací, parní a čistící stroje a úklidovou techniku firem Unger, Soteco, Vikan, Chemfuture, 3M, R+M, Oertzen, Signum, Kiekens. Nabízíme chemické čistící a konzervační prostředky.

Lokalita: Tábor

Logo
KRÄNZLE, spol. s r. o. (Tábor)

Zastoupení Kränzle a Columbus v ČR. Prodáváme profesionální zametací, parní a čisticí stroje a úklidovou techniku firem Unger, Soteco, Vikan, Chemfuture, 3M, R+M, Oertzen, Signum, Kiekens. Nabízíme chemické čisticí a konzervační prostředky.

Lokalita: Tábor

Logo
STRYHAL stroje a nářadí s.r.o. (Tábor)

Prodáváme nářadí, nástroje, vrtačky, brusky, frézy, hoblíky, řezačky dlažeb a kompresory. Dodáme sponkovačky, hřebíkovačky, svářečky, ruční nářadí, kotevní techniku, tmely, lepidla, čisticí a mycí techniku, nábytkové kování, stavební chemii.

Lokalita: Tábor

Logo
Würth, spol. s r.o. (Tábor)

Prodej upevňovacích a montážních materiálů, chemicko-technických produktů a ručního i elektrického nářadí.

Lokalita: Tábor

nové články
Uznání záruky ANO nebo NE ?

Jednoduchou odpověď nabízí ve své brožuře firma METABO...

Copyright 2024 - SM Works
Všechna práva vyhrazena
TOPlist