Doména je na prodej. V případě zájmů se ozvěte na Kontakt nebo info@smworks.cz


Hledej Nářadí - mějte nářadí stále po ruce

klientská zóna: Přihlásit se | Registrovat
zajímavosti, aktuality...
Stavební lasery jsou stále více v oblibě a bez nich si již nedokáže svojí práci představit stále větší počet řemeslníků. Jejich používání je velmi snadné a eliminuje chyby, vzniklé při zaměřování. DeWalt má o stavebních laserech pěkně zpracované VIDEO.
jak inzerovat?
Podnikáte-li v oboru, nejdříve se u nás registrujte....

Lokalita – Karlovarský kraj

Na stránku:


Sponzorované odkazyLogo
TECHMOBIL CHEB s.r.o.

Firma Techmobil vznikla v roce 1994 a základem její činnosti byl prodej brusných výrobků firmy Carborundum Elektrite a dílů pro vznětové motory tuzemské výroby. Postupně byla obchodní činnosti rozšiřována a dále specializována až do nynější podoby. Nyní je firma schopna zajistit dodávky zboží a služeb pro firmy, které se zabývají kovovýrobou, dřevovýrobou, broušením leštěním. Jsme schopni zabezpečit dodávky kompletního vybavení zámečnických dílen, truhláren, autoservisů, pneuservisů a dalších. Firma pracuje s 15tis. položkami, které má zčásti na skladě a dále je schopna ve velmi krátkém termínu zajistit. Naši pracovníci jsou Vám k dispozici vždy a všude kde bude potřeba.

Lokalita: Cheb

Logo
Jana Slouková - MBN prodej elekronářadí

Prodej, servis a půjčovna nářadí.

Lokalita: Karlovy Vary

Logo
KRÄNZLE, spol. s r. o. (Centrála Karlovy Vary)

Zastoupení Kränzle a Columbus v ČR. Prodáváme profesionální zametací, parní a čistící stroje a úklidovou techniku firem Unger, Soteco, Vikan, Chemfuture, 3M, R+M, Oertzen, Signum, Kiekens. Nabízíme chemické čistící a konzervační prostředky. Zajišťujeme kompletní servis na náš sortiment.

Lokalita: Karlovy Vary

Logo
MAISTER PRODEJ NÁŘADÍ s.r.o. (Karlovy Vary)

Dodáváme : ruční a elektrické nářadí svařovací stroje a materiály pracovní oděvy a obuv brusné materiály kompresory ochranné pomůcky spojovací materiál měřidla nářadí pro soustružníky svářeče zámečníky zedníky malíře klíče pilníky rašple ráčny bity vrtáky závitníky výstružníky frézy nože SK plátky pily vrtačky šroubováky....

Lokalita: Karlovy Vary

Logo
Würth, spol. s r.o. (Karlovy Vary)

Prodej upevňovacích a montážních materiálů, chemicko-technických produktů a ručního i elektrického nářadí.

Lokalita: Karlovy Vary

Logo
ASIST, s.r.o.

Prodej, servis, bazar a půjčovna nářadí a stavebních strojů. Prodej diamantových kotoučů, ochranných pomůcek, stavební chemie. V nabídce zednické a zámečnické potřeby...

Lokalita: Sokolov

Ladislav Dubnický ASTOS

Prodej elektrického nářadí a kompresorů.

Lokalita: Sokolov


1
nové články
Uznání záruky ANO nebo NE ?

Jednoduchou odpověď nabízí ve své brožuře firma METABO...

Copyright 2024 - SM Works
Všechna práva vyhrazena
TOPlist