Doména je na prodej. V případě zájmů se ozvěte na Kontakt nebo info@smworks.cz


Hledej Nářadí - mějte nářadí stále po ruce

klientská zóna: Přihlásit se | Registrovat
zajímavosti, aktuality...
Stavební lasery jsou stále více v oblibě a bez nich si již nedokáže svojí práci představit stále větší počet řemeslníků. Jejich používání je velmi snadné a eliminuje chyby, vzniklé při zaměřování. DeWalt má o stavebních laserech pěkně zpracované VIDEO.
jak inzerovat?
Podnikáte-li v oboru, nejdříve se u nás registrujte....
Na stránku:


Sponzorované odkazyLogo
D.S.D. Trade s.r.o.

Prodáváme elektrické a pneumatické ruční nářadí, nástroje a příslušenství. Vrtačky, brusky, pily, hoblíky, aku šroubováky, kladiva, vysavače, gola. Provádíme záruční i pozáruční servis značek: Narex, Protool, Bosch, Holzher, Metabo. Půjčovna nářadí

Lokalita: Plzeň

Logo
Hilti ČR spol. s r.o. (Plzeň)

HILTI - splní nejvyšší nároky. Prodej a servis vrtací, sekací, měřící, protipožární a bourací techniky.

Lokalita: Plzeň

Logo
KOVÁŘ - NÁŘADÍ s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nářadí, nástrojů a měřidel pro široký okruh zákazníků. Předmětem naší činnosti je velkoprodej, maloprodej a technické poradenství v oblasti řezných nástrojů, nářadí a měřidel. námi nabízené výrobky jsou určeny nejen pro profesionální použití ve strojírenské výrobě, ale i pro kutily.

Lokalita: Plzeň

Logo
MAISTER PRODEJ NÁŘADÍ s.r.o. (Plzeň)

Provozujeme českou distribuční a zásilkovou službu na nářadí, nástroje, brusiva, svářečské potřeby a materiály. Dále nabízíme ochranné pomůcky, stroje a žebříky. Půjčovna nářadí.

Lokalita: Plzeň

Logo
V & V nářadí, spol. s r.o.

Prodáváme elektrické ruční nářadí, Bosch, Metabo, Festool, Narex, Makita, Milwaukee, a dřevoobráběcí stroje Rojek - hoblovky, pily, vrtací a sekací kladiva, brusky a vzduchové nářadí. Zajišťujeme servis elektrického nářadí.

Lokalita: Plzeň

Logo
Würth, spol. s r.o. (Plzeň)

Prodej upevňovacích a montážních materiálů, chemicko-technických produktů a ručního i elektrického nářadí. Půjčovna nářadí.

Lokalita: Plzeň

Logo
ZIOS PROFI, spol. s r. o. (Plzeň)

Prodej el.ručního nářadí značek BOSCH, MAKITA, METABO, FESTOOL, NAREX, PROTOOL. Motorové stroje a zahradní technika značek STIHL, VIKING, HONDA, DOLMAR. Ruční nářadí nabízíme značky TONA, BAHCO, CROMWELL, MAKO. Nástroje máme v nabídce od firem PILANA, CMT, CROMWELL. Nabídku stavební chemie v širokém sortimentu zajišťujeme od firmy DEN BRAVEN. Pracovní ochr. pomůcky od obuvi, přes oděvy, rukavice, brýle, respirátory až po helmy a čepice.

Lokalita: Plzeň

nové články
Uznání záruky ANO nebo NE ?

Jednoduchou odpověď nabízí ve své brožuře firma METABO...

Copyright 2024 - SM Works
Všechna práva vyhrazena
TOPlist