Doména je na prodej. V případě zájmů se ozvěte na Kontakt nebo info@smworks.cz


Hledej Nářadí - mějte nářadí stále po ruce

klientská zóna: Přihlásit se | Registrovat
zajímavosti, aktuality...
Stavební lasery jsou stále více v oblibě a bez nich si již nedokáže svojí práci představit stále větší počet řemeslníků. Jejich používání je velmi snadné a eliminuje chyby, vzniklé při zaměřování. DeWalt má o stavebních laserech pěkně zpracované VIDEO.
jak inzerovat?
Podnikáte-li v oboru, nejdříve se u nás registrujte....
Na stránku:


Sponzorované odkazyLogo
KRÄNZLE, spol. s r. o. (Praha)

Zastoupení Kränzle a Columbus v ČR. Prodáváme profesionální zametací, parní a čistící stroje a úklidovou techniku firem Unger, Soteco, Vikan, Chemfuture, 3M, R+M, Oertzen, Signum, Kiekens. Nabízíme chemické čistící a konzervační prostředky.

Lokalita: Praha 5

M + C, spol. s r.o.

Prodej sekací a vrtací techniky.

Lokalita: Praha 5

Logo
MEBO- Stanislav Smola

Firma MEBO se od roku 1992 zabývá prodejem a půjčováním profesionálního ručního nářadí a drobné stavební mechanizace světových značek včetně příslušenství. Během let jsme na přání našich zákazníků rozšířili náš sortiment o prodej drobného nářadí, spojovacího materiálu a železářského zboží. Od roku 1998 se firma zabývá jádrovým vrtáním a řezáním diamantovou technikou Hilti. Společně s touto aktivitou rozšiřuje působnost i na provádění chemického kotvení a aplikaci protipožárních ucpávek systémem Hilti. Firma své služby přizpůsobuje především v závislosti na poptávce jednotlivých odběratelů. V dnešní době můžeme zákazníkům navíc nabídnout např. pozáruční servis profesionálního nářadí, kování nástrojů do el. nářadí, broušení řetězů, pilových kotoučů a mnohé další..

Lokalita: Praha 5

nové články
Uznání záruky ANO nebo NE ?

Jednoduchou odpověď nabízí ve své brožuře firma METABO...

Copyright 2024 - SM Works
Všechna práva vyhrazena
TOPlist