Doména je na prodej. V případě zájmů se ozvěte na Kontakt nebo info@smworks.cz


Hledej Nářadí - mějte nářadí stále po ruce

klientská zóna: Přihlásit se | Registrovat
zajímavosti, aktuality...
Stavební lasery jsou stále více v oblibě a bez nich si již nedokáže svojí práci představit stále větší počet řemeslníků. Jejich používání je velmi snadné a eliminuje chyby, vzniklé při zaměřování. DeWalt má o stavebních laserech pěkně zpracované VIDEO.
jak inzerovat?
Podnikáte-li v oboru, nejdříve se u nás registrujte....

Lokalita – Plzeňský kraj

Na stránku:


Sponzorované odkazyLogo
ŠIMEK proficentrum s.r.o.

Dodáváme dřevoobráběcí stroje ROJEK, štípačky BGU, kolíkovačky, podavače, radiální pily MAGGI, brusky HOUFEK, dlabačky GM POINT, olepovačky BRANDT, MINIPROF, odsavače AC WORD. Nabízíme výrobky SCHNEIDER, FESTOOL, BOSCH, MAKITA, ICLA, SIA a BOMAR.

Lokalita: Klatovy

Logo
D.S.D. Trade s.r.o.

Prodáváme elektrické a pneumatické ruční nářadí, nástroje a příslušenství. Vrtačky, brusky, pily, hoblíky, aku šroubováky, kladiva, vysavače, gola. Provádíme záruční i pozáruční servis značek: Narex, Protool, Bosch, Holzher, Metabo. Půjčovna nářadí

Lokalita: Plzeň

Logo
Hilti ČR spol. s r.o. (Plzeň)

HILTI - splní nejvyšší nároky. Prodej a servis vrtací, sekací, měřící, protipožární a bourací techniky.

Lokalita: Plzeň

Logo
KOVÁŘ - NÁŘADÍ s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nářadí, nástrojů a měřidel pro široký okruh zákazníků. Předmětem naší činnosti je velkoprodej, maloprodej a technické poradenství v oblasti řezných nástrojů, nářadí a měřidel. námi nabízené výrobky jsou určeny nejen pro profesionální použití ve strojírenské výrobě, ale i pro kutily.

Lokalita: Plzeň

Logo
MAISTER PRODEJ NÁŘADÍ s.r.o. (Plzeň)

Provozujeme českou distribuční a zásilkovou službu na nářadí, nástroje, brusiva, svářečské potřeby a materiály. Dále nabízíme ochranné pomůcky, stroje a žebříky. Půjčovna nářadí.

Lokalita: Plzeň

Logo
V & V nářadí, spol. s r.o.

Prodáváme elektrické ruční nářadí, Bosch, Metabo, Festool, Narex, Makita, Milwaukee, a dřevoobráběcí stroje Rojek - hoblovky, pily, vrtací a sekací kladiva, brusky a vzduchové nářadí. Zajišťujeme servis elektrického nářadí.

Lokalita: Plzeň

Logo
Würth, spol. s r.o. (Plzeň)

Prodej upevňovacích a montážních materiálů, chemicko-technických produktů a ručního i elektrického nářadí. Půjčovna nářadí.

Lokalita: Plzeň

Logo
ZIOS PROFI, spol. s r. o. (Plzeň)

Prodej el.ručního nářadí značek BOSCH, MAKITA, METABO, FESTOOL, NAREX, PROTOOL. Motorové stroje a zahradní technika značek STIHL, VIKING, HONDA, DOLMAR. Ruční nářadí nabízíme značky TONA, BAHCO, CROMWELL, MAKO. Nástroje máme v nabídce od firem PILANA, CMT, CROMWELL. Nabídku stavební chemie v širokém sortimentu zajišťujeme od firmy DEN BRAVEN. Pracovní ochr. pomůcky od obuvi, přes oděvy, rukavice, brýle, respirátory až po helmy a čepice.

Lokalita: Plzeň

Logo
ZIOS PROFI, spol. s r. o. (Stříbro)

Prodej motorového, elektrického a ručního nářadí včetně příslušenství, zahradní techniky a pracovních ochranných pomůcek.

Lokalita: Stříbro

Václav Rada - V/V TECHNIK

Prodej a půjčování nářadí, železářského zboží, svářecké, zahradní a čerpací techniky. Distribuce výrobků značky Stiga.

Lokalita: Sušice


1
nové články
Uznání záruky ANO nebo NE ?

Jednoduchou odpověď nabízí ve své brožuře firma METABO...

Copyright 2024 - SM Works
Všechna práva vyhrazena
TOPlist